Denisa Širmerová

V praktickém světě práva a právní vědy se pohybuje již od roku 2011, kdy začala působit v advokátní kanceláři na pozici paralegal.

V roce 2013 se účastnila evropského studijního programu Erasmus ve Francii v Rouen. V roce 2014 absolvovala stáž v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky.

Svou profesní kariéru započala na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy na pozici právničky v sekci EU operačních programů (EU fondy), a dále působila v České exportní bance, kde se zejména zabývala problematikou veřejných zakázek. Od roku 2019 je součástí advokátní kanceláře BPA - společnost advokátů Žižkov na pozici advokátního koncipienta, kde se především specializuje na mj. právo pracovní, občanské vč. práva rodinného a dědického, problematiku bytových i nebytových prostor, a dále obchodnímu právu (zákon o obchodních korporací a živnostenský zákon). Od roku 2017 absolvuje rigorózní studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde by měla tento rok získat doktorát (JUDr.) v oblasti pracovního práva.

Tento web používá cookies pro měření návštěvnosti