Denisa Širmerová

V praktickém světě práva a právní vědy se pohybuje již od roku 2011, kdy začala působit v advokátní kanceláři na pozici paralegal.

V roce 2013 se účastnila evropského studijního programu Erasmus ve Francii v Rouen. V roce 2014 absolvovala stáž v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky.

Svou profesní kariéru započala na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy na pozici právničky v sekci EU operačních programů (EU fondy), a dále působila v České exportní bance, kde se zejména zabývala problematikou veřejných zakázek. Od roku 2019 je součástí BPA advokátní kancelář s.r.o. na pozici advokátního koncipienta, kde se především specializuje na mj. právo pracovní, občanské vč. práva rodinného a dědického, problematiku bytových i nebytových prostor, a dále obchodnímu právu (zákon o obchodních korporací a živnostenský zákon). Od roku 2017 absolvuje rigorózní studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde by měla tento rok získat doktorát (JUDr.) v oblasti pracovního práva.

Tento web používá cookies pro měření návštěvnosti