Jaroslav

Jaroslav vystudoval obchodní školu a vydal se na bankovní kariéru. Od roku 2002 do roku 2016 pracoval pro Komerční banku, a.s., kde postupně prošel mnoha pozicemi a v posledních 10 letech své kariéry zastával funkci ředitele několika poboček. Pod svojí správou měl cca 5 miliard korun českých a profinancoval svým klientům dalších 6 miliard jak na hypotečních úvěrech pro retailové klienty, tak na úvěrech pro malé a střední podniky.

Od května roku 2016 spolupracuje s advokáty BPA, začal zúročovat své bohaté zkušenosti nabyté v bankovnictví, postavil se na vlastní nohy a pomáhá svým klientům privátně se správou majetku a vyhledává pro ně vhodné příležitosti na krátkodobé a dlouhodobé investice. Jaroslav také spolupracuje s celým bankovním trhem, kdy poskytuje své služby klientům při vyhledání a získání nejvýhodnějších podmínek pro jejich financování, a to jak bytových potřeb, tak podnikatelských úvěrů.

Od Jardy můžete vždy očekávat profesionální jednání, disciplínu a zaujetí pro klienta. Vždy udělá maximum pro Vaší spokojenost.

Tento web používá cookies pro měření návštěvnosti